top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Жителів Бериславщини, чекають у Благодійному центрі «Українці переможуть!»

Жителів Бериславщини, які покинули рідну оселю через бойові дії, чекають у Благодійному центрі «Українці переможуть!» Близько двох місяців жителі району, наших громад потерпають від війни. На Бериславщині йдуть активні бойові дії, майже з самого початку російсько-української війни зруйновані комунікації в населених пунктах району, російські військові грабують мирне населення, у багатьох жителів вже закінчилися продукти харчування, або закінчуються. Звісно, так поступово з’являється бажання втекти від війни, врятувати своїх дітей, старих батьків чи сусіда-інваліда.


В більшості люди, покидаючи насиджені місця, власні оселі, тікають з малою часткою речей. Для них дорога до місць, де не стріляють, - складна і тривала . У нашому Благодійному центрі «Українці переможуть!», який ми заснували у м.Кривий Ріг, вул.Погребняка 22б, на території Карачунівського базару, жителі Бериславщини можуть: отримати гаряче харчування, гарячі напої та ліки. декілька днів переночувати, поки йтиме пошук місця подальшого перебування або шляху до безпечного життя, отримати речі першої необхідності для дорослої людини, а також для дитини – памперси, відповідне харчування. ЗСУ поступово звільняють Херсонщину від окупантів, але важливо жителям області не бути на лінії фронту, бути у безпеці, зберегти своє життя та рідних. Тож завжди раді вам у Благодійному центрі «Українці переможуть!» депутата Херсонської обласної ради Ігоря Йосипенка.

Адреса Центру - м.Кривий Ріг, вул.Погребняка 22б, на території Карачунівського базару https://goo.gl/maps/zgoKMKZu86cQJdke6;

Години робити фахівців Центру з біженцями - з 11:00 до 16:00; Телефон для справок +380 (97) 118 78 64 контактна особа Галина (дзвонити з 9:00 - 17:00).

Центр створено за ініціативи та силами нашої команди.

0 просмотров0 комментариев
bottom of page