top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Вчора наша команда вкотре відвідала Нововоронцовку

Не дивлячись на складність ситуації на лінії розмежування, де проходять бойові дії, члени команди Благодійного фонду «Українці переможуть!» щодня виїжджають у найвіддаленіші куточки нашої Херсонщини!


Вчора наша команда вкотре відвідала Нововоронцовку: чимало руйнувань приватних будинків, адмінбудівель. Потрапила під обстріл російських військових і сучасна школа. На фото можна побачити значні ушкодження. Це селище не було окуповано, але російські загарбники намагаються знищити всю інфраструктуру населеного пункту. Незважаючи на це, у селищі залишається чимало жителів, яким потрібна допомога. Вони регулярно звертаються до нашого фонду за підтримкою.


На звернення місцевих жителів нами було доставлено 200 продуктових пакунків від #WorldCentralKitchen, по 18кг кожний, 3тн. 6кг., - і це невелика частина того, що потрібно. Найближчим часом плануємо забезпечити повністю потреби нововоронцовців.

На жаль, не було можливості поспілкуватися з місцевими. Ситуація критична на Бериславщині і збирати людей небезпечно. Змушені були вивантажувати пакунки в декількох місцях з подальшою роздачею людям.

Тримаймося, ЗСУ вже зовсім поруч! Українці переможуть!

Нагадуємо адресу нашого офісі: м.Кривий Ріг, вул. Алмазна 22б, на території Карачунівського базару. Години робити фахівців Центру з біженцями - з 11:00 до 16:00; Телефон для справок +380 (97) 450 76 19 контактна особа Ольга (дзвонити з 9:00 - 17:00). Телеграмканал - https://t.me/uawillwin_cf

#УкраїнціПереможуть #ВПО #Переселенці #ChefsForUkraine #ГуманітарнаДопомога #Біженці #Херсонщина #Бериславщина #Нововоронцовка #Йосипенко Artem Shyshkin

1 просмотр0 комментариев
bottom of page