top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Село Наталине, надзвичайно гарне та гостинне село на ХерсонщиніСьогодні хочу розповісти про одне невеличке, але надзвичайно гарне та гостинне село на Херсонщині - село Наталине https://goo.gl/maps/e44YHa82LuTAA64RA, яке наша команда Благодійного фонду "Українці переможуть!" відвідала в рамках нашої гуманітарної допомоги.

У цьому селі до російсько-української війни проживало 123 особи, нині залишилося лише - 43. Чим особисто мене вразило це село? Гостинністю та посмішками місцевих. Незважаючи на вибухи, які постійно супроводжували наше спілкування з жителями, вони всі були усміхненими та дуже раді нашій зустрічі. А ще - діти. Вони жваво всі, один поперед одного, ділилися цікавинками зі свого життя, особистими історіями в умовах бойових дій.

Покидаючи село Наталино, подумки для себе відзначив, які дружні та привітні живуть тут люди, а щебетливі дівчатка нагадуватимуть нам, дорослим, про відповідальність за їх майбутнє. Вдячний місцевим жіночкам, які пригостили нас смачними пиріжками з вишнею до чаю. Дякую за позитив!

Продуктові та гігієнічні набори, нам люб’язно були надані Всеукраїнською Аграрною Радою та Міжнародним благодійним фондом #SaveUA,

Все буде Україна! Українці переможуть!

#УкраїнціПереможуть #Наталино #КочубеївськаОТГ #Кочубеївка #Великоолександрівка #ВАР #Переселенці #ВПО #Йосипенко #ГуманітарнаДопомога #Біженці #Херсонщина #Бериславщина

0 просмотров0 комментариев
bottom of page