top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Найвіддаленіші села на лінії вогню Херсонської області

Найвіддаленіші села на лінії вогню Херсонської області постійно відвідують наші волонтери Благодійного фонду «Українці переможуть!».


Цього дня ми роздали 160 пакунків гуманітарної допомоги, які люб’язно були надані https://www.facebook.com/WorldCentralKitchen та БФ «Лелека-КР» – продукти харчування в таких селах, як: Первомайське, Кар’єрне, Токареве, Біла Криниця. Мальовничі та затишні села нашої Херсонщини.


Майже біля кожного двору садочок, квітник. Бо в нас працьовитий народ, який звик покладатися лише на себе. Нас кожного разу зустрічають старожили, які люблять свій край , і залишаються на своїй маленькій батьківщині навіть в найскрутніший час.

Небезпека чатує в таких селах від постійних обстрілів російських вйськових, що розмістилися за декілька кілометрів.


Після кожних відвідин села, фотозвітів, що є обов’язковим перед нашими партнерами, рідні цих стареньких пишуть в особисті повідомлення слова вдячності за те, що їх батьки, діди і бабусі не покинуті напризволяще. Російсько-українська війна багатьох розлучила, але наші села обов’язково наповняться дитячим галасом і співом молоді.

Але це – наша українська земля. Віримо в ЗСУ! Українці переможуть!

#УкраїнціПереможуть #Карєрне #ChefsForUkraine #БілаКриниця#Великоолександрівка #Переселенці #ВПО #ГуманітарнаДопомога #Херсонщина #Йосипенко #Бериславщина #Біженці

5 просмотров0 комментариев
bottom of page