top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

На Бериславському напрямку стає все гарячіше. Цього тижня було звільнено село Потьомкіне...

На Бериславському напрямку стає все гарячіше. Цього тижня було звільнено село Потьомкіне, але ворог продовжує його обстрілювати.

Тільки-но військові дозволять - наша команда волонтерів Благодійного фонду «Українці переможуть!» доставить туди гуманітарну допомогу. Саме так ми через військових нещодавно передали пакунки з продуктами місцевим жителям звільненого села Іванівка! Бо ми поставили перед собою мету – допомагати жителям всіх звільнених населених пунктів Бериславщини.


Протягом цього тижня (11.07-15.07.2022 рр.) сумарно нами було надано гуманітарну допомогу 1594 родині, а це 3099 осіб. Загальна вага продовольчих пакунків дорівнює 29430 кг.

До центрального офісу Благодійного фонду «Українці переможуть!», що в м. Кривий Ріг, за адресною допомогою звернулися 480 родин (1160 людей), внутрішньо переміщених осіб з Херсонщини. Загальна вага виданих продуктів харчування в офісі фонду - більше 9 тонн (9136кг).

Окремо варто виділити, що тільки по селам Бериславщини нами було доставлено та роздано гуманітарної допомоги 996 сім’ям (1644 особи), а це -18 738кг., майже 19тн продуктів харчування.

Нашими автівками доставлено продукти харчування населенню, які проживають в прифронтовій зоні. Це такі села та селища, як: Нововоронцовка, Первомайське, Біла Криниця, Новопавлівка, Буцівське, Заградівка, Кочубеївка, Пригір'я, Розівка, Краснівка, Орлово, Наталине, Новобратське.

Токареве – пакунки з допомогою передали через військових, бо досить небезпечно там перебувати.

Цього тижня наша волонтерська група перебуваючи з гуманітарною місією в Білій Криниці, потрапила під обстріл російських військових. На Бериславському напрямку успішно працює авіація ЗСУ. Але ворог обстрілює і наші поля, і ліси, й інфраструктуру. Сучасна школа в Нововоронцовці суттєво пошкоджена, як і інші будівлі. Але ми все відновимо, головне, аби ворог пішов з нашої землі. Боляче дивитися на людей, які все майно залишили вдома.

Ми відпрацювали цього тижня можливість адресної розсилки гуманітарної допомоги -продуктів харчування та засобів гігієни ВПО з Бериславщини, через Нову пошту сумарна вага яких дорівнює 1556,4кг. Допомогу в такий спосіб отримало, в різних куточках України, 118 осіб, це такі міста та містечка як: Львів, Мукачево, Надвірна, Івано-Франківськ, Біла Церква, Одеса, Дніпро, Києв, Кропивницький, Нікополь, Ужгород, Вишневе, Покров, Луцьк та багато інших сіл та міст нашої країни.

Відпрацьовуємо механізм співпраці з керівництвом Нової пошти, аби ВПО отримували безкоштовно надану допомогу - безкоштовно.

У Центрі нашого фонду цього тижня мала можливість цілодобово перебувати родина, яка вийшла з-під обстрілів з Бериславського району. Для цього є в нас облаштовані спальні місця, пральня, душові, кухня, а також – дитяча кімната.

Благодійний фонд «Українці переможуть!» також надає консультативну та психологічну допомогу!

Цього тижня у Центр за різними послугами - прання, гарячого харчування, прийняти душ, залишитись на ніч звернулось 59 осіб!

Надано більше 100 консультацій внутрішньо переміщеним особам з особистих питань.


Дякуємо нашим партнерам за співпрацю і партнерство. World Central Kitchen


В єдності сила!!! Разом до перемоги!

Нагадуємо адресу нашого офісу: м.Кривий Ріг, вул. Алмазна 22б, на території Карачунівського базару. Години робити фахівців Фонду з внутрішньо переміщеними особами з Пн-Пя: з 11:00 до 16:00; Телефон для справок+380 (97) 450 76 19 контактна особа Ольга (дзвонити з 9:00 - 17:00).

Телеграм-канал - https://t.me/uawillwin_cf Слава Україні!

Офіційна сторінка у ФБ https://www.facebook.com/groups/755445005489919/?ref=share_group_link

20 просмотров0 комментариев
bottom of page