top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

🇺🇦🤝 Гарно попрацювали з громадами Високопілля

ХЕРСОНЩИНА - ЦЕ УКРАЇНА. УКРАЇНЦІ ПЕРЕМОЖУТЬ!!! Дякуємо за гуманітарну допомогу родинам Кочубеївської громади та інших сіл. Віримо в Збройні сили України! Слава Україні! Херсонщина - це Україна! Україна переможе!

Іван Дударь


Сьогодні мав честь долучитися та попрацювати на благо рідної Кочубеївської громади спільно з командою депутата Херсонської обласної ради Ігоря Йосипенка, які доставили, для передачі жителям нашої громади, а також і до сусідніх сіл гуманітарну допомогу у розмірі 90 куб. ( 24 тони) всього по 16 населених пунктах Херсонщини, які звільнені ЗСУ та тих, що ще під окупацією росіян. Вдячні всім мужнім хлопцям з великим серцем за допомогу: і тим, що за власний кошт доставили цей вантаж з Європи, і тим, що доставили дану допомогу в громаду для роздачі населеню. А це зокрема: і продукти, і дитяче харчування, і засоби гігієни та інше - речі, які так необхідні жителям громади і навколишніх сіл через гуманітарну кризу. Херсонщина - це Україна. Українці переможуть!!

P.S : ЗАГРАДІВКА, КАМ'ЯНКА, КОЧУБЕЇВКА, КРАСНІВКА, МИКІЛЬСК, НАТАЛИНЕ , НОВА ШЕСТІРНЯ, НОВОБРАТСЬКЕ, ОРЛОВО, ПРИГІР'Я, РІВНОПІЛЛЯ, РОЗІВКА, СВІТЛІВКА, СВОБОДНЕ, БІЛА КРИНИЦЯ, РУСЬКЕ-МАР'ЯНЕ

2 просмотра0 комментариев
bottom of page