top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Ігор Йосипенко: 6 грудня - 30-річчя створення Збройних сил України.


Українці переможуть!

6 грудня в Україні ми відзначаємо 30-річчя створення Збройних сил України. Саме цього дня у 1991 році Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про Збройні сили України». Військовослужбовці — це справжні герої, адже на їхніх плечах лежить величезна відповідальність за майбутнє нашої держави, за мирне життя громадян.

Наші захисники — бійці сучасних Збройних сил України — успадкували славні традиції своїх предків-козаків. «Кам’янська Січ» — місце слави та козацького духу, яке нагадує нам про героїчне минуле нашої славетної держави, даючи усвідомлення нашого коріння, незламного духу та прагнення свободи.

Окремо хочу згадати й подякувати військовослужбовцям

57 -ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, які стоять на захисті кордонів нашої суверенної та незалежної України.

Цей день традиційно проводжу у військовій частині, але цього разу - з бійцями оперативного об'єднання "Південь", аби відчути непереможний дух Збройних сил України, ще раз переконуючись в очевидному - Українці переможуть!

Щиро вітаю кожного, хто боронить нашу країну від ворога та захищає її кордони! Незламної вам віри та успіхів, сил та впевненості, міцного здоров’я та витримки! Спокою та добробуту всім нам!

Зі святом!

Депутат Херсонської обласної ради від Європейської Солідарності

#ЄвропейськаСолідарністьХерсонщина #ЄС

0 просмотров0 комментариев
bottom of page