top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Ігор Йосипенко: 5 грудня - В Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.
Зі святом!

В Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Зважаючи на те, що волонтери - це люди, яким завжди небайдуже майбутнє рідної держави, можна з впевненістю стверджувати, що волонтерство в Україні закладене у генетичному коді нашої нації. Адже з діда-прадіда в українців була жага до побратимства, взаємодопомоги, аби не залишати одне одного у скрутну хвилину.

Волонтери - це соціально активні люди, які самі змінюють життя навколо і змушують інших задуматися про завтрашній день. Саме так, волонтери - це енергія змін. Вважаю за честь робити і свій внесок у волонтерство, допомагаючи тим, хто цього потребує - діти, люди різних соціальних категорій, військові частини в тилу і на фронті.

Так, разом з однодумцями ми часто відвідуємо та надаємо гуманітарну допомогу військовослужбовцям 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, які обороняють нашу державу на сході країни. Це додає щоразу відповідальності та надихає продовжувати творити добро.

Щиро вітаю усіх причетних зі святом! Бажаю вам міцного здоров’я та довгих років життя! Творіть добро і нехай воно повернеться вам сторицею!

Депутат Херсонської обласної ради від Європейської Солідарності

#ЄвропейськаСолідарністьХерсонщина #ЄС

0 просмотров0 комментариев
bottom of page