top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Ігор Йосипенко: 21 листопада - День Гідності та Свободи.


🔵21 листопада в Україні🇺🇦 ми відзначаємо

🟡День Гідності та Свободи - найголовніших цінностей кожного громадянина. Це свято встановлене на честь початку революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Історично склалося так, що саме в 20-х числах листопада в різні роки українці виходили на акції протесту. Ці події єднають усіх свідомих громадян - патріотів своєї держави, адже саме в цей день ми відчуваємо силу єдності нашої країни та гордість за героїв, якими багата наша Батьківщина!

👏Приємно усвідомлювати, що попри різні політичні вподобання, ми вміємо об’єднуватися задля відстоювання Гідності та Свободи - тих скарбів, які неможливо відібрати у справжніх українців! Дві революції уособлюють боротьбу за права людини і громадянина своєї держави. Ці сторінки історії України сповнені важких випробувань та втрат, але українці змогли довести любов до своєї країни та показати свою мужність і відвагу.

👉👉👉Найголовніші цінності демократичної держави - людина, її права, свобода та гідність. Це те, за що варто боротися і чим варто пишатися!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦Разом ми - сила! Єднаймося!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

0 просмотров0 комментариев
bottom of page