top of page
Поиск
  • Ігор Йосипенко

Ігор Йосипенко: День працівників сільського господарства.


Шановні аграрії!

У всі часи сільське господарство було пріоритетним напрямком розвитку як внутрішньої, так і зовнішньої економіки нашої країни. Воно й не дивно! Адже Україна багата на родючі чорноземи та працьовитих людей!

В третю неділю листопада ми традиційно святкуємо день працівників сільського господарства. Це свято об’єднує також аграріїв і фермерів. Саме від праці тих, хто присвятив своє життя сільському господарству залежить здоров'я, добробут та достаток людей. З сивої давнини така праця високо шанувалася. Недаремно людей, які сіють та вирощують хліб і виробляють цінну і якісну продукцію тваринництва в усі часи заслужено називали годувальниками.

Херсонщина - область з добре розвиненим сільськогосподарським виробництвом, наш край є по-справжньому аграрним, адже займає лідерські позиції у вирощуванні зернових, овочів і баштанних культур.

Хочу побажати працівникам сільського господарства як депутат Херсонської обласної ради, а також від колективу базового підприємства Милівської громади «Злато Таврії" - сприятливих погодних умов, сонячних та яскравих днів, багатих урожаїв, міцного здоров’я вам та вашим близьким! Сил і наснаги! Хай всі галузі сільського господарства в нашій країні процвітають і дарують гарні результати і чудовий дохід!

З повагою - Депутат Херсонської обласної ради від Європейської Солідарності. Українці переможуть!!!

#ЄвропейськаСолідарністьХерсонщина #ЄС #УкраїнціПереможуть #Йосипенко

0 просмотров0 комментариев
bottom of page