top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Ігор Йосипенко вважає ремонт доріг важливим завданням для кожної з громад...


Важливим завданням для кожної з громад депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко вважає ремонт доріг.

Це ті інфраструктурні зміни, на які очікує місцеве населення: «Відновлення мостів і доріг сьогодні в пріоритеті. Саме з цього розпочинається розбудова сучасної громади».

Питання розвитку місцевої інфраструктури доріг актуальне для кожної громади, адже це визначає і якість життя, і безпеку пересування, і можливість вибору. Тільки там, де є співпраця різних рівнів влади і відповідальність, ми бачимо покращення інфраструктури. Так, сьогодні всі говорять про туристичну родзинку півдня України - історико-культурну пам’ятку «Кам’янська Січ». Але лише з ремонтом дороги у напрямку села Республіканець там почали систематично проводити різні заходи.

Голова Милівської територіальної громади Олег Яхнієнко розповів: «Завдяки обласному депутату, меценату, спонсору проведення цих заходів Йосипенку Ігорю Васильовичу у нас почали проводитися 1 травня дні туризму - обласного значенння масштабні заходи, у нас проводяться святкування Дня Конституції, Дня прапора. Люди приїжджають на екскурсії на «Кам’янську Січ». Її вже знають по всій Україні, навіть за її межами».

Вже другу каденцію Ігор Йосипенко постає депутатом Херсонської обласної ради і кожну каденцію він ставить перед собою завдання щодо ремонту доріг в громадах. Так, в 2020 році були капітально відремонтовані мостові переходи Милівської та Новокаїрської балок. На них з’явилися і пішохідні доріжки. Тож невипадково, що «Велике будівництво» нині продовжується на трасі Мар’янське-Берислав.

Вчитель Новокаїрської ЗПЗСО Милівської сільської ради Бериславського району Віталій Логвиненко прокоментував: «Дорога була майже непроїзною. Часто ставалися аварійні ситуації на мосту, часто зупинялися великовагові автомобілі, автобуси. Машини з низькою посадкою майже не могли там проїхати зовсім. Хочу подякувати депутату обласної ради Йосипенку Ігорю Васильовичу, тому що його внесок в цю справу неоціненний».

Заступник директора Новокаїрської ЗПЗСО Милівської сільської ради Бериславського району Людмила Березан додала: «Вже відремонтовані дороги і ми не переживаємо за наших здобувачів освіти, які безпечно добираються. Вихованці наші захищені від травмування».

Житель Милівської територіальної громади Олександр Шпак поділився: «Стало зручно їздити. Немає ям, з комфортом їздимо»; Руслан Тіберович: «Дорога була в дуже жахливому стані, особливо дамби. Завдяки Ігорю Йосипенку їх відремонтували. І зараз дороги в належному стані і ремонтуються далі».

Але в багатьох громадах Бериславщини є великі проблеми з дорогами. Це й Високопілля, і Горностаївка, і Борозенське.

Заступник голови правління СВК «Борозенське» Сергій Фокін наголосив: «Сьогодні наше господарство несе величезні збитки, що стосується транспортування нашої продукції. Щоб була дорога якісна і хороша, ми як господарство зацікавлені в цьому і Йосипенко Ігор Васильович також підняв цю тему. Ми його абсолютно в усіх цих питаннях підтримуємо і сподіваємося на те, що це питання зрушить з мертвої точки і ми найближчим часом отримаємо якісну дорогу для нашого життя».

Директор Борозенського ОЗПЗСО Борозенськоі сільської ради Любов Глоба підкреслила: «Борозенська громада - це єдина громада, яка розміщена в степу. Саме дорога Борозенське-Милове - це єдине з’єднання Борозенської громади із обласним центром. Через цю дорогу із Суханова до Милового підвозяться учні щоденно і ви можете уявити, який там стан, коли ідуть дощі».

Але контроль за виконанням ремонту доріг теж важливий і це усвідомлює Ігор Йосипенко. Тож начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко зазначив: «Ігор Васильович постійно опікувався проєктом щодо ремонту Милівської та Новокаїрської балок. Завдяки йому було змінено проєкт, з’явилась пішохідна доріжка на мостових переходах. Він особисто контролював хід виконання ремонтних робіт,залучаючи спеціалістів. Така відповідальність у нього у всьому».

Ігор Йосипенко, звітуючи як депутат Херсонської обласної ради, зазначив, що 2021-2022 роки стануть роком Кам’янської дороги: «У цьому питанні є підтримка голови Херсонської облдержадміністрації. Вже зроблена і проєктно-технічна документація в напрямку села Новокам’янка від траси Мар’янське-Берислав на облаштування цього року білощебеневого покриття, насипної дороги.

А вже наступного року буде зроблене асфальтобетонне покриття. Лише співпраця та відповідальність дає можливість рухатись вперед, але важлива підтримка громади у кожному питанні».

Нині рух на мостових переходах Милівської і Новокаїрської балок швидкий і безпечний. Таким він повинен бути і на дорогах в інших громадах. Ігор Йосипенко додав: «Відновлення мостів і доріг сьогодні в пріоритеті. Саме з цього розпочинається розбудова сучасної громади. Саме за цим майбутнє мешканців села. Я, як депутат, останні 6 років працюю саме над цим. І надалі працюватиму над розвитком інфраструктури, над відродженням села. Тому що я завжди кажу: Україна знаходиться в селі, а не в мегаполісі; саме тут, де ми живемо і де працюємо».

УКРАЇНЦІ ПРЕМОЖУТЬ

58 просмотров0 комментариев
bottom of page