top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

ЦВК зареєструвала Ігоря Йосипенка кандидатом у народні депутати у 184 окрузіПосада депутата ніколи не була для мене самоціллю. В першу чергу, це можливість більш ефективно вирішувати питання, які переді мною ставить громада. Бути депутатом Верховної ради України - це відповідальна і одночасно почесна справа. На моєму, 184 окрузі, проживає більше 170 000 виборців.

Депутат - це, в першу чергу, представник громади у Парламенті. Я прекрасно розумію відповідальність за прийняття рішень як представника від 170 000 людей у вищому законодавчому органі України. Я розумію весь обсяг роботи, що необхідно втілити у життя. З 2015 року маю досвід роботи депутата Херсонської обласної ради.


Ці шість років були для мене насиченими на спілкування, на виконання своїх передвиборчих обіцянок, на співпрацю з місцевими депутатами заради розбудови інфраструктури громад. А почесно - тому що 170 000 громадян України довіряють переможцю представляти їхні інтереси у вищому законодавчому органі України! Українці переможуть!

Ігор Йосипенко, депутат Херсонської обласної ради

25 просмотров0 комментариев
bottom of page