top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

Херсонщина - край козацький

Херсонщина - край козацький, чимало в області місць пов’язано з цими славними сторінками нашої держави.


Як кажуть, степ та воля – козацька доля, де головний обов’язок - боронити рідну країну, жертвуючи навіть власним життям.

У Каховці на честь козацьких ватажків - отамана Івана Сірка, гетьманів Богдана Ружинського та Богдана Хмельницького відбулась тризна, об`єднавши патріотів України.

Захід пройшов у козацькому сквері міста, де встановлено пам’ятник Івану Сірку та Козацький хрест гетьману Богдану Ружинському.


На заході була присутня громадськість міста, представники влади, вихованці Центру дитячої творчості, молодь, яка цікавиться минулим. Розпочався захід з підняття Державного прапора та виконання Гімну України, молитви та слів вдячності воїнам, які віддали своє життя за незалежність України та нині захищають її.Дуже важливо пам’ятати своє минуле задля майбутнього. Ми живемо в унікальні часи, коли відроджується українська нація. Наші пращури 400 років мріяли про незалежну Україну, виборюючи її демократичні принципи, свободу думки, єдність та соборність. На жаль, в нашій державі сьогодні йде війна — відкрита агресія проти українського народу, нашої мови та віри. Тому дуже важливо, що поруч з нами молодь, яка продовжує справу з розбудови України та відстоювання її незалежності.

Українці переможуть! Героям слава!

15 просмотров0 комментариев
bottom of page