top of page
Поиск
  • Фото автораІгор Йосипенко

На Херсонщині до 30-річчя Незалежності України відбулися всеукраїнські змагання з гирьового спорту

На Херсонщині до 30-річчя Незалежності України відбулися у Милівській громаді всеукраїнські змагання з гирьового спорту.Свого часу село Дудчани було центром нашої держави з розвитку цього виду спорту. Ввійшовши до складу Милівської територіальної громади Бериславського району, традиції підтримки і розвитку цього виду спорту у громаді продовжились.

У будинку культури села Милове у суботу, 21 серпня, подивитись на відкриту першість з гирьового спорту прийшло чимало місцевих жителів. На змаганнях були представлені 9 вікових груп — від 10-річних школярів до людей віком 70+, які захоплюються цим видом спорту. Організатор — спортивний клуб «Геркулес» під керівництвом заслуженого майстра спорту міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту із села Дудчани, власника іменної золотої гирі Володимира Федоровича Рагушенка. Він не тільки гирьовик екстракласу, а й талановитий тренер, який підготував двох рекордсменів Книги рекордів України, більше 60 кандидатів у майстри спорту, 19 майстрів спорту та п'ять чемпіонів світу. Приємно, що саме до Дня Незалежності у 1994 році він отримав першим в Україні почесне звання – заслужений тренер України з гирьового виду спорту.

За звання найсильніших змагалися понад 50 учасників з 8 областей України — Донецької, Житомирської, Херсонської, Дніпропетровської, Хмельницької, Луганської, Запорізької та Миколаївської. Милівську громаду представили найкращі вихованці спортивного клубу «Геркулес» села Дудчани, кожен з яких виборов перемогу у своїй групі: перше місце виборов 15-річний Бобуєк Богдан. Він виконав вперше норматив майстра спорту України у вазі до 57 кг, піднявши 24кг гирю в ривку – 217 разів, його брат-третьокласник Бобуєк Ростислав теж показав гарні результати. Друге місце у своїй групі виборов 15-річний Конюшенко Богдан, піднявши 12 кг гирю в ривку – 317 разів. Третє місце у 25-річного Ткача Олександра, який підняв 24 кг гирю в ривку - 174 рази. Так, Дудчани успішно та наполегливо продовжують славу своїх батьків та дідів, які своє життя присвятили цьому виду спорту.

З задоволенням відзначив кращих учасників змагань та виділив кошти на розвиток спортивного клубу «Геркулес» в Дудчанах, який існує з 1982 року. Ми повинні підтримувати спортивний потенціал наших земляків, аби довести, що наша держава не лише сильна та незламна, а ще й спортивна!19 просмотров0 комментариев
bottom of page